© 2021 Mavihaller

Diskografisinde sözü ve bestesi kendisine ait bir çok single, Ep ve albüm bulunan Mavi, en son 2020 yılında “Karya Kayıtları” adında bir albüm yayınlamıştı. Bu retrospektif albüm, müzisyenin Ege’ye taşınması ile başlayan değişim ve üretim sürecinin bir habercisi ve bir geçiş albümü mahiyetinde idi.

Şimdi, çıkılan yeni yolun ve amatör ruhunu kaybetmemiş bir yetkinliğin ilk meyvesi olan şarkısı “Umduğum Gibi”yi müzikseverlerle paylaşıyor Mavi.

Müzikal trendlerin hem içinde hem dışında, şarkının sözlerinde aktarıldığı gibi bir rüyayı çağrıştırmak üzere tasarlanan müzikal altyapısı ile “Umduğum Gibi”, önümüzdeki aylarda yayınlanacak diğer teklileri de merakla beklememizi sağlayacak.

Mavi’nin “Umduğum gibi”si; TNK grubunun solisti Caner Karamukluoğlu tarafından düzenlendi. Mavi ve Caner daha önce “Saz Söz Mavi” projesinde yine başarılı bir işbirliği gerçekleştirmişlerdi.

Umduğum Gibi”nin düzenlemesinde indie-pop, R&B, elektro pop ve neo soul elementleri modern şekilde bir araya getirildi. Zaman ve mekandan bağımsız nefes alan ve Mavi’nin dişil enerjisini ortaya çıkaran bir parça olarak diskografisinde yerini almaya hazırlanıyor.

Eser Listesi

(Eser adının üzerine tıklayarak şarkı sözlerine ulaşabilirsiniz.)

1. Umduğum Gibi

Dün gece seni öptüm rüyamda
Tadın tam umduğum gibi
Uydurdun adımlarını bana
Nasıl kibardın umduğum gibi

Bir gün beni sev
Nasıl ne zaman farketmez
Boynunu koklamadan ölmem
Hayat affetmez

Söz, müzik: Mavi
Düzenleme: Caner Karamukluoğlu
Back Vocal: Caner Karamukluoğlu
Mix: Derin Bayhan
Mastering: Demirhan Baylan

Video Klipleri

Fotoğraflar

Diğer Albümleri

Sosyal Medya Hesapları

Instagram'da Takip Et

Facebook'da Takip Et

Twitter'da Takip Et